top of page
BEYLİKDÜZÜ SPOR MERKEZLERİ
 

Beylikdüzü'nde faaliyet gösteren tüm spor merkezleri ve salonları adres ve iletişim bilgileri ile burada.

Bu sayfada Beylikdüzü'ndeki tüm spor merkezleri ile tüm spor salonlarının isimleri, adres ve telefonları yer almaktadır.

Aşağıdaki tabloda; Beylikdüzü'ndeki tüm spor merkezlerini ve spor salonlarını isimlerine, adreslerine ve telefon numaralarına göre arayabilirsiniz.

Ayrıca bu spor merkezlerinin ve spor salonlarını isimlerine, adreslerine ve telefon numaralarına göre sıralamasını yapabilirsiniz.

BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ SPOR MERKEZLERİ

Beylikdüzü Belediyesinin Beylikdüzü halkına sunduğu spor ve kurs faaliyetleri ile ilgili kurs merkezleri aşağıda listelenmiştir. daha fazla bilgi için Tel: 444 09 39

Kurs kayıt dönemlerinde Beylikdüzü Belediyesi Web Sitesi sayfası, sosyal medya hesapları ve reklam alanlarında yayınlanan billboardları takip ederek belirtilen kayıt merkezlerine başvuru yaparak kurslardan, yaz kış spor okullarından yararlanabilir ayrıca organizasyon ve turnuvalara katılabilirsiniz.

1) Beylicium Spor Merkezi

    Büyükşehir Mah. Enver Adakan Cad. Beylicium AVM Kat:3 Beylikdüzü

2) Barış Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi

    Barış Mah. Mehmetcik Cad. Semerkand Line AVM Beylikdüzü

3) Özgecan Aslan Kültür Merkezi

    Marmara Mah. Bahadır Sok. Beylikdüzü

4) Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi

    Gürpınar Mah. Pilot Sok. Beylikdüzü

5) Kavaklı Kapalı Havuz

    Kavaklı Mah. Ayasofya Cad. No:2 Beylikdüzü

Beylikdüzü Spor Merkezleri Listesi  Beylikdüzü Spor Merkezleri  Beylikdüzündeki Spor Salonları  Beylikdüzü Spor Merkezi Adresleri  Beylikdüzü Spor Salon Telefonları  Beylikdüzü Spor Salonları Listesi Beylikdüzü Spor Merkezi Telefonları  Beylikdüzündeki Spor Merkezleri  Beylikdüzü Spor Salon Adresleri

bottom of page