top of page

Beylikdüzü Belediyesi’ne bağlı BEYAŞ’ın işlettiği çok sayıda tesis; kaliteli, modern, estetik ve ekonomik özellikleri ile sıklıkla tercih ediliyor. İlçeye ve çevre bölgelere de hizmet veren sosyal tesisler, peyzaj ve mimari görünümleriyle cazip bir ortam sunuyor. Kına, nişan, sünnet, gün ve doğum günü gibi farklı etkinliklere de ev sahipliği yapan mekanlar, vatandaşa büyük kolaylık sağlıyor. Yakuplu Sosyal Tesisleri, Marmara Sosyal Tesisler, Yaşam Cafe, Emekliler Lokali ve Barış Cafe olmak üzere 5 mekan ile Beylikdüzü’ne hizmet veren BEYAŞ işletmesi başta vatandaş memnuniyetini ön plana alıyor.

YAKUPLU SOSYAL TESİSİ

4 dönümlük yeşil alana kurulu 500 kişi kapasiteli kapalı Balo salonu, 150 ve 40 kişilik iki cafe restorantı olan Yakuplu Sosyal Tesisleri, bahçesinde 6 adet kamelya çardak imkanı ile bin kişilik bir kır düğünü kapasitesine sahip. Yine tesisin bahçesinde bulunan Serender nostaljik ahşap evde, 20 kişi kapasiteli toplantı ve yemek ortamı mevcut. Doğa ile iç içe bir mekanda sabah kahvaltısı vazgeçilmezdir. Düğünler için keyifli bir alan sunan mekanın düğün paketi içeriğinde hostesli karşılama, kokteyl alanı, bay ve bayan mescit, farklı menü seçenekleri, limitsiz içecek, profesyonel ses sistemi, düğün pastası ve daha birçok hizmet yer alıyor. Tesisin içersinde bir mini anfi tiyatro da yer almaktadır.

Rezervasyon; 0212 876 95 94


Adres: Marmara Mah. Güzide Sok. No: 8

MARMARA SOSYAL TESİSİ

Marmara Sosyal Tesisleri 2 dönümlük alan üzerine park bahçe içinde, doğa ile iç içe, huzurlu bir ortam sunuyor. Tesisin üst katı 300 metrekare kapalı ziyafet salonu ve giriş katı da 40 kişi kapasiteli cafe - restoran olarak hizmet veriyor. Banquet ziyafet menüsü ve Alacarte dünya mutfağı menüsü ile misafirlerini karşılayan tesis, dış mekanda 150 kişilik oturma kapasitesine de sahip. Çok amaçlı kullanılan mekanda toplantı ve doğum günü etkinlikleri yapılıyor.

Rezervasyon; 0212 875 50 12


Adres: Marmara Mah. Eston Reşit Paşa 2 Evleri Beylikdüzü 

BARIŞ CAFE

Barış Mahallesi sakinlerinin ve dileyen her mahalleden sakinin özellikle iş çıkış saatlerinde keyifli zaman geçirebilecekleri Barış Cafe, iç ve dış olarak toplamda 80 kişi oturma kapasitesine sahip. Doğum günü, toplantı gibi organizasyonlar için tercih edilen Barış Cafe’nin 500 m2’lik yeşil alan ve çocuk parkı var. 

Rezervasyon; 0212 873 70 51


Adres: Barış Mahallesi, Adaçiftliği Caddesi, Emirgan Sokak Beylikdüzü

EMEKLİLER LOKALİ

Beylikdüzü’nde emekli olmanın tadı bir başka. Beylikdüzü Belediyesi’nin emekli vatandaşlara özel olarak oluşturduğu Emekliler Lokali, müdavimlerinin doğanın kucağında hoşça vakit geçirebileceği, okuma köşesinde kütüphanesinden faydalanılabileceği yeterli donanımı içeriyor. İç ve dış mekanı olan yaklaşık 250 kişilik oturma kapasitesi olan tesis, aperatif menüsü ile hizmet veriyor. 

Rezervasyon; 0212 871 00 71


Adres: Büyükşehir Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:7 Beylikdüzü

YAŞAM CAFE

Türkiye’nin en büyük botanik parkı olan Yaşam Vadisi içinde yer alan Yaşam Cafe, ilçe halkının temiz havada spor ve yürüyüş yapabileceği, sonrasında da dinlenip neşe bulabileceği bir alanda hizmet sunuyor. Cafe, doğum günü kutlamalarının da ideal bir alanı olarak tercih ediliyor. Alacarte aperatif mutfağı, ücretsiz wi-fi hizmeti, çay ve kahve seçenekleri ile mekan keyfinize keyif katacak. Kafenin 50 araçlık açık otopark imkanı var. Mekan ayrıca düğün öncesi fotoğraf çalışması için de harika bir seçenek oluşturuyor.

Rezervasyon; 0212 872 50 12


Adres: Cumhuriyet Mahallesi Buse Sokak NO:5 Beylikdüzü

BİZİMKENT DERNEK LOKALİ

Derneğimiz 1999 yılında Bizimkent sevdalısı Bizimkent'liler tarafından kurulmuştur.

Kuruluşundan bugüne kadar Eğitim, Kültür, Çevre konularında Bizimkent'e yönelik çok çeşitli faaliyetlerde bulunmuştur. Bugün yaklaşık 500 üyesi mevcuttur. 2013 yılında Beylikdüzü Belediyesinin Bizimkent Toplu Yapı Yönetimine tahsis ettiği yeşil bir alan içindeki binaya taşınmış ve faaliyetlerini buradan yürütmektedir. 

Rezervasyon; 0212 872 76 72

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Derviş Eroğlu Cd. No:26 Beylikdüzü

www.bizimkentdernek.org

bottom of page