top of page

22.04.2022 Gündemi

1- İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, E-İmza Lansmanı'na katılacak. (İstanbul/16:00)

2- Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Valiliği ziyaretinde basın açıklaması yapacak, İl Sağlık Değerlendirme Toplantısı'na katılacak, Adıyaman Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencileri ile buluşacak, Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ni ziyaret edecek. (Adıyaman/11:30/12:00/18:30)

3- TBMM Genel Kurulunda TBMM Genel Kurulunda, Yeni Spor Kanunu Teklifi üzerindeki görüşmeler devam edecek. (TBMM/14:00)


EKONOMİ FİNANS

1- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Gölpazarı Taşhan Meydan ve yapımı devam eden projeleri inceleyecek, Nefs-i Göl Kadın Girişimciler Kooperatifi ve Valiliği ziyaret edecek, AK Parti İl Başkanlığı İstişare Toplantısına iştirak edecek, sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle buluşacak, Anadolu Soruyor TV Programı ve gençlerle sahur programına katılacak. (Bilecik/16:00/17:30/22:30)

2- Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci çeşitli ziyaretlerde bulunacak, Eskişehir Gündüzler Barajı Su Tutma Programı'na katılacak ve tarım sektör temsilcileriyle bir araya gelecek. (Eskişehir/11:30/17:30)

3- Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Valiliği, AK Parti İl Başkanlığı ile MHP İl Başkanlığını ve Karaman OSB'yi ziyaret edecek. Bakan Varank, toplu açılış töreni ile tesis açılışlarına ve MÜSİAD Karaman İftar Programı'na katılacak. (Karaman/12:00/19:35)

4- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Aşık Şenlik Tüneli Işık Görme Töreni'ne katılacak, Ardahan Valiliğini, esnafı, MHP İl Başkanlığını ve AK Parti Ardahan İl Başkanlığını ziyaret edecek. Bakan Karaismailoğlu, şehit yakınları, gaziler ve aileleri ile iftar programı ve gençlerle sahur programına iştirak edecek. (Ardahan/16:30/20:00/Kars/23:45)

5- TÜİK, geçen yılın 4. çeyreğine ilişkin hane halkı yurt içi turizm istatistiklerini açıklayacak.(Ankara/10:00)

6- TOBB, Mart'ta kurulan ve kapanan şirketlere ilişkin istatistikleri duyuracak. (Ankara/10:00)


DÜNYA DİPLOMASİ

1- Endonezya’nın Ankara Büyükelçiliğinin yeni hizmet binasının resmi açılışı, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Endonezyalı mevkidaşı Retno Marsudi'nin katılımıyla yapılacak.1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page