top of page

BEYLİKDÜZÜ’NDE PALETLİ YÜZME ŞÖLENİ


Paletli Yüzme Gençler Avrupa Şampiyonası, her yaştan sporseveri Beylikdüzü’nde buluşturacak. Şampiyona, 29 Temmuz-3 Ağustos tarihleri arasında, Beylikdüzü Spor Kompleksi ile Gürpınar Sahili’nde gerçekleşecek . Havuz ve açık su etaplarından oluşan şampiyona, 6 gün boyunca sporseverlere heyecan dolu anlar yaşatacak.

17 ülkeden 98’i kadın toplam 191 sporcunun katılımıyla gerçekleşecek Paletli Yüzme Gençler Avrupa Şampiyonası’nın havuz etapları 30 Temmuz-2 Ağustos tarihleri arasında, Beylikdüzü Spor Kompleksi’nde gerçekleşecek. Şampiyonanın havuz etabında; su üstü, çift palet, dip, tüp ve bayrak yarışı müsabakaları yapılacak. Sabah 09.30’da eleme serileri ile başlayan müsabakalar, 16.30’daki final serileri ile sürecek

Paletli Yüzme Gençler Avrupa Şampiyonası’nın açık su etabı, 3 Ağustos Cuma günü, Gürpınar Sahili’nde yapılacak. 6 bin ile 4x2 bin metre bayrak yarışı müsabakalarından oluşan açık su etabı nefes kesen anlara sahne olacak. Şampiyona 3 Ağustos Cuma günü, Gürpınar Sahili’nde, saat 18.00’da yapılacak Madalya Töreni ve Kapanış Seremonisi ile sona erecek.


6 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page