"EĞİTİMDE GELECEK FUARI" PROJESİNİN TANITIMI YAPILDI


Cahit Zarifoğlu Lisesi Konferans Salonunda gerçekleşen tanıtım toplantısının açılış konuşmasını yapan Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürü Yafes BAKIRCI, bu fuarın ilçede bir ilk olacağını ve eğitimde yeni bir açılımın gerçekleşeceğine dikkat çekerek, fuarla birlikte eğitim faaliyetlerinin tanıtımının yapılacağı geniş bir ortam ve imkanın olacağını söyledi.

Büyükçekmece Wold Point Sosyal Tesislerinde 3-6 Mayıs 2016 tarihlerinde yapılacak ‘Eğitimde Gelecek Fuarı’nda, ortaöğretim ve üniversitelerin tanıtımı ile gençler gelecek planlarını daha sağlam temeller üzerine inşa edebilecek.

Fuar, Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Büyükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Beylikdüzü Eğitim Hizmetleri Gönüllüleri Derneği işbirliğinde gerçekleşecek. “Eğitimde Gelecek Fuarı” öğrencilere bir üst öğrenim kurumları olan lise ve üniversite seçimi konusunda bilinçlenme ve farkındalık oluşturacak; “Bilinçli Gençlik ve Değerler”, “Geleceğin Meslekleri”, “Kişisel Gelişim ve İletişim”, “Doğru Tercih ve Kariyer” konularında uzmanları tarafından seminerler de verilecek. Böylelikle geleceğimizin teminatı gençlerimizin, ilgileri ve kabiliyetleri doğrultusunda okullara ve bölümlere yönlendirilmesi ve öğrenim hayatlarına katkıda bulunulması hedefleniyor.


6 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

© 2015 Beylikdüzümüz Tüm hakları Saklıdır. Web Tasarım Adil Ayık