KAVAKLI KAPALI HAVUZ VE SPOR MERKEZİ


Beylikdüzü Belediyesi kısa bir süre önce hizmete aldığı Kavaklı Kapalı Havuz ve Spor Merkezi ile ilçeye yeni bir spor mekanı kazandırdı. Her gün onlarca vatandaşı birçok alandan faydalanmak üzere ağırlayan merkezde, havuzdan saunaya, hamamdan spora bir çok faaliyet yapmak mümkün.

Merkez açıldığı günden itibaren 800 kişiye sosyalleşme fırsatı sunuyor. Toplam 2 bin metrekare alan içerisine kurulan tesisten kayıt yaptırarak vatandaşlar avantajlı fiyat politikasıyla faaliyetlerden bol bol yararlanıyor.

200 metrekare yetişkin ve 20 metrekare çocuk olmak üzere kapalı havuzu mevcut olan alanın hanımlara özel saat uygulaması bulunuyor. Belediye tarafından düzenlenen yaz-kış spor okullarının bir kısmına da ev sahipliği yapan, 8 kişi kapasiteli hamam, sauna, spa, buhar odası, kafeterya, revir, soyunma odaları ve duşlar bulunan merkeze ileride fitness bölümü de kazandırılacak. Özellikle Kavaklı, Marmara ve Yakuplu gibi yakın çevrede ikamet eden vatandaşlara hizmet veren tesisten, 6-12 yaş arası çocuklara yüzde 50 indirimli olarak faydalanabiliyor.


75 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

© 2015 Beylikdüzümüz Tüm hakları Saklıdır. Web Tasarım Adil Ayık