BEYLİKDÜZÜ ŞEHİT AİLELERİ YEMEKTE AĞIRLANDI


18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 101. Yılı için Beylikdüzü Kaymakamlığı ve Beylikdüzü Belediyesi şehit ailelerine Yakuplu Sosyal tesislerinde özel bir yemek verdi.

Programa Beylikdüzü Kaymakamı Adem Ünal, Beylikdüzü Belediyesi 1. Başkan Vekili Ömer Şatır, CHP Beylikdüzü İlçe Başkanı Taşkın Özer, Belediye Başkan Yardımcısı Leyla Ünver ve Belediye Meclis Üyeleri katıldı. Yemekte Çanakkale Şehitleri ve tüm şehitler için Fatih Sultan Mehmet Camii İmamı Mustafa Demir tarafından Kuran_ı Kerim okundu. Beylikdüzü Müftüsü Eyüp Demir dua etti. Yemek sonunda ise şehit ailelerine günün anısına plaket verildi.

Yemekte konuşan Beylikdüzü Kaymakamı Ünal, Türkiye'de son günlerde yaşanılan güvenlik sorunlarından bahsederek, tüm vatandaşları birlik beraberlik içerisinde olmaya davet etti. Ünal, yemeğe katılmalarından dolayı şehit yakınlarına teşekkür etti.

Beylikdüzü Belediye Başkan Vekili Ömer Şatır ise konuşmasında sıkıntılı süreçlerden geçildiğini ifade ederek, dün olduğu gibi bugün de Türk askeri ve polisinin canını hiçe sayarak bu ülkeyi koruduğunu belirtti. Şatır, onlara minnettarlığın kelimelerle anlatılamayacağını söyledi. Şehit ailelerinin yemeğe katılmasının kendilerini son derece memnun ettiğini dile getiren Şatır, belediye olarak ilçedeki şehit ailelerinin ihtiyaçlarının karşılanmasında ellerinden geleni yaptıklarını kaydetti.


7 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

© 2015 Beylikdüzümüz Tüm hakları Saklıdır. Web Tasarım Adil Ayık