BEYLİKDÜZÜ’NDE YENİ AÇILAN KÜLTÜR MERKEZİNE ÖZGECAN ASLAN İSMİ VERİLDİ


Özgecan Aslan Kültür Merkezi, Beylikdüzü Belediyesi tarafından 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde Marmara Mahallesi’nde hizmete açıldı. 750 m2’lik siyah bir örtü ile kapatılan Özgecan Aslan Kültür Merkezi’nin kurdelesi katılımcılar eşliğinde büyük bir coşku içinde çekildi.

Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sahneye davet ettiği CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Zeynep Altıok, CHP İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil, eski milletvekili Süleyman Çelebi, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, Beylikdüzü CHP İlçe Başkanı Taşkın Özer, Beylikdüzü Kent Konseyi Başkanı Elif Necla Türkoğlu, çeşitli partilerden milletvekili adayları, kadın belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Marmara Mahallesi muhtarı, işçi kadınlar ve Özgecan Aslan’ın babası Mehmet Aslan ile birlikte açılışı gerçekleştirdi.

Özgecan Aslan Kültür Merkezi ve kütüphane, katılımcılar eşliğinde detaylıca gezildi. Merkezde, kadınlara yönelik pilates, aerobik, fitness salonu, açık ve kapalı etkinlik salonları, 5 adet sosyal - kültürel kurs salonu 100 kişilik konferans ve çok amaçlı salon bulunuyor.


4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

© 2015 Beylikdüzümüz Tüm hakları Saklıdır. Web Tasarım Adil Ayık