CUMHURİYET CADDESİ SEVGİLİLER GÜNÜNE HAZIRLANDI


14 Şubat Sevgililer Günü’nde Beylikdüzü, eğlence dolu bir programla coşacak. Geçen yıl Cumhuriyet Caddesi Etkinlik Alanı’nda yapılan ve vatandaşların keyifli paylaşımlarda bulunduğu 14 Şubat Sokak Partisi etkinliği, yine aynı yerde gerçekleşecek. Etkinlik, Saat 14:00’da başlayıp 20:00’da sona erecek. Keman dinletileri eşliğinde dönem kostümlü animatörler özel maskeleriyle vatandaşlara şeker dağıtacak. Dansçıların Tango ve Latin dansları ise Beylikdüzü’nde romantik bir hava estirecek. Aşkın dansı Vals harika bir görsel şölen sunacak.

Pamuk şekerleri, mısır arabaları ve yerlere yazılmış aşk şiirleri ile atmosferi daha sıcak kılacak etkinlikte aşk dolu bir gün sizleri bekliyor olacak. Gönlünüzden geçen tüm aşk dileklerinizi Dilek ağacında dileyebileceksiniz. Büyük renkli bir saksının içindeki fotoğraf çekilebilecek sevimli görseller ve el dövizleri neşenize neşe katacak.

14 Şubat Sevgililer Günü Sokak Partisi etkinliğinde oluşturulacak özel alan ile gökyüzü rengarenk balonlarla kaplanacak. Sinemanın çok sevilen filmlerinin oyuncularını ve sahnelerini hatırlatacak fotobloklarla çiftler ve yalnız kalpler, gönüllerince fotoğraf çektirebilecek. Çocukların eğlencesini de unutmayan Beylikdüzü Belediyesi, etkinlikte onlar için çizgi film fotobloklarını hazır edecek. Ayrıca çocuklara özel yüz boyama ve balon oyunu etkinliği de olacak.


6 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

© 2015 Beylikdüzümüz Tüm hakları Saklıdır. Web Tasarım Adil Ayık