SABAHAT AKKİRAZ BEYLİKDÜZÜ'NDEYDİ


Beylikdüzü Belediyesi Kültür Merkezi, türkülerin vazgeçilmez sesi Sabahat Akkiraz’ı ağırladı. Salona sığmayan bir kalabalıkta türkülerini seslendiren turna sesli kadın, güçlü repertuarı ile izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Sahnede zaman zaman göz yaşlarını tutamayan Sabahat Akkiraz’a sürpriz bir doğum günü de yapıldı. Beylikdüzü’nde türkü rüzgarı estiren Sabahat Akkiraz konseri, bütün salonun çektiği halaylarla son buldu.

Biletlerinin satışa çıktıktan yarım saat sonra tükendiği konsere katılmak isteyen izleyiciler için Beylikdüzü Kültür Merkezi fuaye alanına dev ekran kuruldu.

Salondaki herkesin duygularına dokunan turna sesli kadına konserin yarısında izleyiciler bir sürpriz yaptı. Doğum günü olan Sabahat Akkiraz için izleyicilerin “İyi ki doğdun” yazan pankartlar kaldırdıkları sırada “Kınalı Kar” şarkısı eşliğinde bir slayt gösterisi sunuldu. Sahneye getirilen doğum günü pastasını Beylikdüzü Belediyesi 1. Başkan Vekili Ömer Şatır, Başkan Yardımcısı Leyla Ünver ve CHP İlçe Başkanı Taşkın Özer’le kesen Akkiraz, “Dileğim ölüme kadar sizlerle olmak ve türkü söylemek” dedi.


2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

© 2015 Beylikdüzümüz Tüm hakları Saklıdır. Web Tasarım Adil Ayık