OKUL MÜDÜRLERİ İLE ŞUBAT AYI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI


Beylikdüzü Okul Müdürleri ile Şubat Dönemi Değerlendirme ve Bilgilendirme Toplantısı Final Okulları Konferans Salonunda yapıldı.

Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürü Yafes BAKIRCI Başkanlığında, Şube Müdürleri Behçet SÖĞÜT, İdris KARAKABAK, İsmetullah KAYMAZ ve Erkan YILDIRIM’ın da katıldığı toplantı, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından, Müdür BAKIRCI’nın iyi dilek ve temennileri ile başladı.

Toplantıda “birinci eğitim-öğretim döneminin değerlendirilmesinin ardından, yönetici-öğretmen-veli-öğrenci ilişkilerinin ve işbirliğinin önemi, rehberlik faaliyetleri ve yıllık çalışma programı, okul aile birliği, kantin, servis, eğitim-öğretim süreçleri, resmi yazışmalar, protokol kuralları, okulların fiziki yapılarında iyileştirmenin önemi ayrıca; Suriye ve Irak’tan gelen çocukların okullaşma oranlarının arttırılması ve eğitim destek sınıfları için alınacak önlemler, rehberlik faaliyetleri ve yıllık çalışma programı ve projeler” konuşuldu.

Toplantıda konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü BAKIRCI; “eğitimin kalitesini arttırma ve okullarda fiziki-ders araç-gereçlerinin sürekli iyileştirme çabası içinde olunmasını, mevzuata hakim olunmasını, akademik başarı için eğitim sistemindeki gelişmelerin takip edilerek iyi örnek uygulamaları yapılmasını, ve Vizyon Belgesinin öneminden” bahsetti.

Toplantı; Şube Müdürlerinin hizmet alanları ile ilgili gerekli hatırlatma ve yönlendirme yapmasının ardından okul/kurum yöneticilerinin sorularının yanıtlanmasıyla son buldu.


5 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

© 2015 Beylikdüzümüz Tüm hakları Saklıdır. Web Tasarım Adil Ayık