BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ'NDEN ÖĞRENCİLERE YARI YIL SÜRPRİZİ


Beylikdüzü’nde öğrenciler yarı yıl tatilinin tadını doyasıya çıkaracak. Tiyatrodan atölye çalışmalarına kadar birçok etkinlik Beylikdüzü Belediyesi Kültür Merkezi ve Gürpınar Aşık Veysel Sahnesi’nde öğrencileri bekliyor.

Öğrenciler, yorgunluklarını eğlenerek atacakları bu yarı yılda yeteneklerini geliştirmenin yanı sıra öğrendiklerini pekiştirme fırsatı da bulacaklar. 26, 27, 28, 29 Ocak; 1, 2, 3, 4 Şubat tarihlerinde Beylikdüzü Kültür Merkezi ve Gürpınar Aşık Veysel Sahnesi’nde birbirinden güzel etkinlikler ve ikramlar öğrencileri bekliyor olacak.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün organize ettiği yarı yıl tatili etkinliklerinde öğrenciler atölye çalışmalarıyla hem eğlenip hem de becerilerini geliştirirken, bilim dünyasına da keyifli bir giriş yapabilecekler. Roket, elektrik motoru ve elektrik devresi yapımı gibi çalışmaların yanı sıra; pratik matematik, akıl oyunları ve istasyon çalışmaları ile sayısal yeteneklerine katkı sağlayabilecekler. Ayrıca yüz boyama, palyaço etkinliği, sinema, tiyatro oyunları ve birbirinden güzel gösterileri de Beylikdüzü Belediyesi’nin sürpriz ikramlarıyla ve keyifle izleyecekler.

Etkinliklere katılmak isteyen öğrenciler için Adnan Kahveci Mahallesi, Kavaklı Mahallesi ve Yakuplu Mahallesi’nden servisler kalkacak. Servisler;Adnan Kahveci Mahallesi’nden Sima Kent – Uyum Çarşı Önü ve Hasbahçe’den, Kavaklı Mahallesi’nden Arda Turan Parkı – Kavaklı Sağlık Ocağı, Volvo Kavşağı – Eğitim Vadisi Bulvarı Yaşar Acar Lisesi ve Beylik Pazarı’ndanYakuplu Mahallesi’nden Hürriyet Bulvarı Reşitpaşa – İhlâs-1 Işıklar – Kaymakamlık Önü – Medilife – Migros Yuvarlak Ada’dan saat 10:00 / 10:30 / 11:00 / 11:30 saatlerinde hareket edecek. Dönüş ise 15:00 / 15:30 ve 16:00 saatlerinde sağlanacak.


7 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

© 2015 Beylikdüzümüz Tüm hakları Saklıdır. Web Tasarım Adil Ayık