BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ YENİ YIL EĞLENCESİ DÜZENLİYOR


Beylikdüzü, 2016’yı eğlence dolu bir yılbaşı partisi ile karşılayacak. Türk Rock Müziği’nin sevilen sesi Teoman, hayranlarına Beylikdüzü-West İstanbul Marina’da bir konser verecek. Beylikdüzü Belediyesi’nin düzenlediği Saat 21:00’da başlayıp 00.30’da sona erecek etkinlikte konser öncesi DJ Volga Tamöz; ortamın enerjisini yükseltecek, sıcacık ikramlar ise içinizi ısıtacak.

Ücretsiz olan etkinliğe davetiye ile giriş yapılabilecek. Davetiye alınabilecek noktalar ise Beylikdüzü Kültür Merkezi, Kavaklı Kültür ve Kurs Merkezi, Barış Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi, Beylikdüzü Belediye Sineması (Beylicium AVM 4. Kat), Belediye Spor Merkezi (Beylicium AVM 3. Kat), Marmara Mahallesi Çözüm Merkezi, Cumhuriyet Mahallesi Çözüm Merkezi şeklinde belirlenmiş durumda. Konser alanına ulaşım için ring seferler düzenlenecek. Ayrıntılı bilgi için Çağrı Merkezi Hattı 444 09 39 NO’lu telefon aranabilir.

Keleşoğlu Holding, Emelka, Deniz İstanbul ve West İstanbul Marina’nın da katkıları olduğu etkinliğe Beylikdüzü Belediyesi, unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşamak isteyen herkesi davet ediyor.


10 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

© 2015 Beylikdüzümüz Tüm hakları Saklıdır. Web Tasarım Adil Ayık