BEYLİKDÜZÜ GERİ DÖNÜŞÜM EĞİTİMLERİ


Beylikdüzü Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün çevre koruma bilincini küçük yaşta aşılamak adına başlattığı “Geri Dönüşüm Eğitimleri” devam ediyor. Çok yüksek oranda geri dönüşüme katkı sağlayan Müdürlük görevlileri, Okyanus Koleji’nin 8-10 yaş arası öğrencilerine verdiği konferansla geri dönüşümün önemini ve nedenlerini anlattı.

Ambalaj atıklarını geri dönüşüme kazandırmada İstanbul birincisi ve bitkisel atık yağları geri dönüşüme kazandırma konusunda en başarılı ilçelerden birisi olan Beylikdüzü’nde “Geri Dönüşüm Eğitimleri” devam ediyor. Okyanus Koleji 8-10 yaş arası öğrencilerine Deha Atık Yağ Toplama, Teknik Kağıt, TAP Atık Pil Toplama firması ve Beylikdüzü Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü yetkileri tarafından eğitim verildi.

Beylikdüzü’nde geri dönüşebilir atık toplama ve toplanan atıkların geri dönüşüme katkı sağlamasında büyük oranda başarı sağlayan Beylikdüzü Belediyesi, çevre bilincini küçük yaşta aşılamak adına Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri ilçedeki tüm okullarda düzenli olarak eğitim veriyor.

#gıda

5 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

© 2015 Beylikdüzümüz Tüm hakları Saklıdır. Web Tasarım Adil Ayık