BAYRAMDA BEYLİKDÜZÜ’NDEN TÜRKİYE’YE BİRLİK MESAJLARI VERİLDİ


Beylikdüzü Belediyesi, Kurban Bayramı dolayısıyla Belediye Binası önündeki çamlık alanda bayramlaşma töreni düzenledi. Geleneksel hale gelen bayramlaşma töreninde, Türkiye'de yaşanan zor günlere karşı birlik ve beraberlik içinde hareket etme mesajları verildi.

Beylikdüzü’nden sıkıntılı dönemlerden geçen Türkiye’ye, Kurban Bayramı vesilesiyle dostluk, kardeşlik mesajları verildi. Törende, Beylikdüzü'nde her zaman barış ve sevgi yolunda adımların atıldığına dikkat çeken Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Ülkemizin bu zor günlerinde hepimiz gereken duyarlılığı göstermeliyiz. Bu noktada hepimize düşen görevler var. Bu ülkenin varlığı ve birliği için, her bir karış toprağında yaşayan her bir vatandaşımızın duyarlı olması lazım" diye konuşarak dostluğun pekiştiği nice bayramlar dilediğini belirtti.

Törene katılan Beylikdüzü İlçe Kaymakamı Adem Ünal ise, “Biz başka ilçelere başka insanlara mutluluk taşıyan insanlar olalım. Gerçek, olgun ve barışçı insan nasıl oluyor onu herkese gösterelim" diyerek herkese iyi bayramlar diledi.

#birlik #beraberlik #mesaj

6 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

© 2015 Beylikdüzümüz Tüm hakları Saklıdır. Web Tasarım Adil Ayık