top of page

20.08.2021 Gündemi

1- TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin'in annesi Sultan Bilgin'in cenaze namazına katılacak, Kahramanmaraş Valiliğini ziyaret edecek.

(Sivas12.45/Kahramanmaraş/17.15)


YASAMA YÜRÜTME SİYASET

1- CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, basın toplantısı düzenleyecek.

(İzmir/15.00)


EKONOMİ FİNANS

1- Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, iş dünyası ile buluşacak, Valiliği, Defterdarlığı, Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile AK Parti ve MHP il başkanlıklarını ziyaret edecek.

(Kocaeli/10.30-17.00)

2- Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı'nda (IDEF'21) stantlara ziyarette bulunacak.

(İstanbul/10.00)

3- TÜİK, haziran ayı tarımsal girdi fiyat endeksini, ikinci çeyrek iş gücü girdi endekslerini, temmuz ayı yurt dışı üretici fiyat endeksini açıklayacak.

(Ankara/10.00)

4- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, temmuz ayında kurulan ve kapanan şirketlere ilişkin istatistikleri yayımlayacak.

(Ankara/10.00)


DÜNYA DİPLOMASİ

1- NATO üyesi ülkelerin dışişleri bakanları, video konferans yöntemiyle Afganistan gündemli olağanüstü toplantı düzenleyecek, toplantıya Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu da katılacak.

(15.00)

2- Afganistan'da Taliban'ın ülke genelinde kontrolü ele geçirmesinin ardından gelişmeler izleniyor.


GÜNCEL

1- Anadolu Ajansı, TİKA ve Polis Akademisi iş birliğinde düzenlenen "18. Dönem Savaş Muhabirliği Eğitimi"nin kapanış töreni, Polis Akademisi Gölbaşı Yerleşkesi'nde yapılacak.

(Ankara/11.00)

2- Kastamonu, Sinop ve Bartın'daki sel felaketine ilişkin gelişmeler takip ediliyor.

3- Dünya genelinde Kovid-19'a ilişkin gelişmeler izleniyor.


KÜLTÜR SANAT

1- Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Marmarisli turizmcilerle toplantıda bir araya gelecek, basın açıklaması yapacak.

(Muğla/15.00/17.00)
5 görüntüleme1 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Vefat

1 Comment


Bir cep telefonunu izlemenin bir yolunu arıyorsanız, A telefon numarası ile takip kullanmayı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak, telefon numarasına göre bir cep telefonunu da takip edebileceğinizi biliyor muydunuz? Bir cep telefonunu numaraya göre izlemenin birkaç yolu vardır. Bunun bir yolu, telefon numarası izleme sunan bir web sitesi kullanmaktır. Bu web siteleri sizden izlemek istediğiniz telefon numarasını girmenizi isteyecek ve ardından konumu ve taşıyıcı gibi telefon hakkında bilgi döndüreceklerdir. Bir telefonu numaraya göre izlemenin bir başka yolu da bir mobil izleme uygulaması kullanmaktır. Bu uygulamaların bir kısmı var ve hepsi biraz farklı çalışıyor. Ancak, çoğu telefonun konumunu izlemenize ve hatta çağrı geçmişini ve kısa mesajlarını görüntülemenize izin verecektir.

Like
bottom of page