top of page

17.03.2022 Gündemi

YASAMA YÜRÜTME SİYASET

1- Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katılacak.

2- Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Londra'da düzenlenecek "Birleşik Krallık-Türkiye Yeşil Finans Konferansı"na katılacak, ikili görüşmelerde bulunacak. (İngiltere)

3- Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer Valiliği ziyaret edecek, İl Eğitim Değerlendirme Toplantısı'na ve Erman Ilıcak Fen Lisesinin açılışına katılacak, Büyükşehir Belediye Başkanlığını ziyaret edecek (Malatya/09:45-14:30)

4- Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Dünya Sağlık Örgütü ile Sağlık Bakanlığı iş birliğiyle düzenlenen Avrupa Bölgesi Göç ve Sağlık Yüksek Düzeyli Toplantısı'na katılacak. (İstanbul/09:00)

5- İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener; Nazilli, İncirliova ve Efeler'de esnaf ziyaretinde bulunacak, Büyükşehir Belediyesi ile Nazilli ve İncirliova ilçe belediyelerini ziyaret edecek. (Aydın/09:30-15:15)

6- TBMM Genel Kurulu, gündemindeki konuları görüşmek üzere toplanacak. (TBMM/14:00)


EKONOMİ-FİNANS

1- Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Microsoft Ar-Ge Merkezi Açılış Töreni'ne katılacak, Üsküdar Belediyesi Nevmekan Konuşmaları programında gençlerle buluşacak (İstanbul/13:00/19:30)

2- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 1915 Çanakkale Köprüsü’nde basın açıklaması yapacak. (Çanakkale/11:00)

3- TCMB, Para Politikası Kurulu toplantısında faiz kararını açıklayacak.

- TCMB, ocak ayına ilişkin kısa vadeli dış borç istatistikleri ile haftalık para ve banka istatistiklerini duyuracak. (Ankara/14:00/10:00/14:30)


DÜNYA DİPLOMASİ

1- Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ukrayna Dışişleri Bakanı Dmitro Kuleba ile görüşecek. (Lviv)1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Vefat

Comments


bottom of page