top of page

07.04.2022 Gündemi

YASAMA YÜRÜTME SİYASET

1- Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, KVKK Konferans Salonu'nda düzenlenecek 7 Nisan Kişisel Verileri Koruma Günü etkinliğine katılacak. (Ankara/10:00)

2- Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Türk-İş temsilcileri ve sokak toplayıcıları ile iftar programında bir araya gelecek. (Ankara/19:25)

3- İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Menderes, Bornova ve Kemalpaşa ilçelerinde esnaf ziyaretlerinde bulunacak. (İzmir/11:40/13:20/14:50)

4- TBMM'den

- MHP'nin grup toplantısı gerçekleştirilecek.

- Genel Kurulda, Hazineye Ait Taşınmaz Malların Değerlendirilmesi ve Katma Değer Vergisi Kanununda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun ile Bazı Kanunlarda ve 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi üzerinde görüşmeler devam edecek. (10:45/14:00)


EKONOMİ FİNANS

1- Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Türkiye’nin ve Ford'un Avrupa'daki İlk Tam Elektrikli Ticari Aracı E-Transit'in Hattan İniş Töreni'ne katılacak. (Kocaeli/14:00)

2- Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası, haftalık para ve banka istatistiklerini açıklayacak. (Ankara/14:30)


DÜNYA DİPLOMASİ

1- NATO Dışişleri Bakanları Toplantısı ikinci gününde devam edecek. Toplantıda Türkiye'yi Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu temsil edecek. (Brüksel)

2- G7 ülkelerinin dışişleri bakanları toplanacak. (Brüksel)

3- Polonya Cumhurbaşkanı Andrzec Duda, İngiltere’yi ziyaret ederek Başbakan Boris Johnson ile bir araya gelecek. (Londra)
0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Vefat

bottom of page